Chov ryb Sedlnice

Sedlnice, Sedlnice 182

608910509

čtvrtek a pátek 14:00-17:00
sobota 9:00-12:00

Chov ryb v Sedlnicích vznikl jako rodinná farma v roce 2003. Na základě spolupráce a doporučení Výzkumného ústavu rybářského a Vysoké školy rybářství a hydrobiologie, byl vybudován rybník „Pavlík“. Dalším rozvojem, a to výstavbou Rybochovného zařízení a výstavbou sádek se rozvinula do dnešní podoby. Naší snahou bylo vytvořit biotop v prostředí CHKO Sedlnické sněženky při dodržování ekologických zásad, který bude krajinotvorným prvkem a zároveň bude sloužit k produkci ryb, která by pokrývala spotřebu pro nejbližší okolí.

Zabýváme se se chovem jak ryb konzumních , tak i ryb okrasných a ryb teplomilných. Na Váš stůl dodáváme zejména pstruha duhového, pstruha lososovitého, sivena amerického, kapra obecného, štiku obecnou, amura bílého, lína obecného, sumce velkého, jesetera sibiřského. V našem zvláštním Rybochovném zařízení chováme taktéž celoročně teplomilné druhy ryb jako je tilápie nilská a sumeček africký.

Pro majitele jezírek a rybníčků chováme taktéž barevné okrasné ryby jako jsou kapr koi, karas zlatý, jelec jesen a řadu dalších. Pro chovatele zajišťujeme produkci násad. Máme vlastní dopravu a jsme schopni dopravit ryby i na větší vzdálenost. Provozujeme celoroční maloobchodní prodej živých ryb. V jarních a letních měsících bývají potom v nabídce i okrasné druhy ryb. Na podzim potom sezóna vrcholí prodejem ryb z výlovů a vánočním prodejem. Pokud nás navštívíte můžete se těšit na živé ryby v té nejlepší kvalitě. Na své budoucí podobě stále pracujeme a stále se rozvíjíme.


Pokud máte cestu kolem, přijďte, rádi Vás uvidíme.
Rodinné rybářství v krajině Sedlnických sněženek.


Oznámit chybu