FRESH JUICES

Červený Újezd, Hájecká 43

+420605902582

E-shop: ​Každý týden jiná nabídka. 
Uzávěrka objednávek do pondělí 20:00 
Rozvoz středa dopoledne a večer. 
Unhošť a Červený Újezd: Doprava ZDARMA. 
Praha: Doprava 50 Kč, Při objednávce nad 500 Kč doprava ZDARMA !!! 
Ostatní lokality zásilková služba pouze mražené, cena 100 Kč, doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč.

ČERSTVĚ LISOVANÉ ŠŤÁVY
Lisujeme s Láskou, pro Vás vždy Čerstvé šťávy.
Jsou plné vitamínů, protože jsou bez pasterizace a bez paskalizace
a bez jakýchkoliv úprav, šetrně připravené ze 100% zdravého ovoce.


Vážení a naši drazí zákazníci, chceme Vám zde nabídnout kvalitní produkty- čerstvě lisované šťávy z mnoha druhů ovoce a zeleniny, které nejsou běžně k dostání a které jsou maximálně čerstvé, bez konzervace nebo jiných úprav. Jen díky okamžitému a důslednému chlazení v celém procesu od lisování až po distribuci a díky včasnému balení bez přístupu vzduchu, se tyto šťávy dostanou k zákazníkovi s téměř plným obsahem vitamínů, enzymů a dalších biologicky aktivních látek, kterých má většina lidí nedostatek, zvláště pokud žije ve městě a stravuje se běžným způsobem. V každodenním shonu málo kdo má čas "prokousat se" ke kvalitním informacím, kvalitním potravinám a pak doslova k těm potřebným látkám v nich obsaženým. Většina jídel se tepelně upraví, ale z potravy pro tělo a ducha se pak stává mrtvá hmota. Jsme na takovou stravu zvyklí po tisíce let a tak syrové potraviny neumíme efektivně trávit ve větším množství. Proto máme pro Vás čerstvě lisované šťávy bez tepelné úpravy, abyste své tělo naplnili chybějícími živinami. A tak si na našich prodejních místech můžete přečíst toto:
"Jsi tím co jíš. Napij se abys žil. Tvůj doušek budiž Tvým lékem."
Zeleninu a ovoce pro naše šťávy odebíráme od našich již dobře známých, malých pěstitelů. Dodávají nám dle sezóny jablka, hrušky, karotku, červenou řepu, okurky, celer, řapíkatý celer, bobulovité ovoce, byliny a další.. Mladý ječmen a některé byliny si pěstujeme sami ekologickým způsobem, kopřivy a list pampelišky se sbírá na jaře na ekologicky čistých místech vlastního eko-sadu a lesa. Některé druhy bobulovitého ovoce a divoce rostoucích bylin, které zpracováváme se dají nazvat superpotravinami, jejichž velmi malé množství dodá tělu nesmírně silný užitek. Naučili jsme se z těchto vzácných darů přírody lisovat šťávu velice šetrným způsobem a přidávat k čerstvé jablečné, či karotkové šťávě. Ve výsledku většinou značně převládá chuť daného extraktu, který je svými vlastnostmi a hodnotou dominantní. Připravujeme i nabídku těchto 100% extraktů v čisté podobě !
Sháníme pro Vás to nejlepší z darů Země v době zralosti, extrahujeme čistou šťávu a vytváříme lahodné a zdravé kombinace.. Některé sezónní druhy, které jsou ve zralosti jen krátkou dobu, lisujeme do zásoby a ihned šokově mrazíme, čímž se neničí důležité živiny a máme je tak k dispozici po delší období v roce.


Oznámit chybu