svět Botanicus je světem rostlin

Lysá nad Labem, Ostrá 8

+420325551235

Od počátku fungování firmy usilujeme o spojení tří základních principů: ekologického pěstování kvalitních surovin, jejich následného zpracování a prodeje výrobků ve vlastních a franchisingových obchodech Botanicus.


Rostliny jsou pěstovány v ekologických zahradách, které mají nejen charakter produkčních ploch, ale zároveň slouží i jako zahrady vzdělávací a odpočinkové. Produkce firmy Botanicus je výhradně ekologická, bez použití průmyslových hnojiv, chemických postřiků a stimulátorů. Díky tomuto principu můžeme našim zákazníkům zajistit vysokou kvalitu výrobků.


Své úsilí firma zaměřuje nejen na kvalitu výrobků, ale i na originální, nápaditý, vkusný a praktický design. Při jejich výrobě Botanicus využívá původní, tradiční receptury v kombinaci s poznatky současné moderní vědy. Kosmetické výrobky Botanicus obsahují nejvyšší možné množství rostlinného materiálu. Veškerý sortiment nabízí ve vlastních nebo franchisingových obchodech Botanicus v Čechách i v zahraničí.


Botanicus se také aktivně podílí na rozvoji vesnice Ostrá u Lysé nad Labem, neboť zodpovědnost firmy vůči lidem a okolí, ve kterém se nachází, je nedílnou součástí firemní filozofie. Užití tradičních obalových materiálů a historických technologií v kombinaci s pracovní silou a řemeslnými dovednostmi místních obyvatel napomáhá oživení sociální struktury a obnově vesnice Ostrá a současně dává vzniknout jedinečným výrobkům.


Vizí do budoucna je postupně zlepšovat služby nejen v obchodech Botanicus, ale i v Centru řemesel, které je nedílnou součástí firmy.


Oznámit chybu