InFlore Opravdové zahradnictví

Sedlec u Žebráku, Sedlec

608 023 979

Po - Pá : 8.30 - 17.00

So : 8.30 - 12.00

Ne : 8.30 - 12.00

(duben a květen)

Pěstujeme pro vás nejen květiny, ale i zeleninu, ovoce i řezané květy. Snažíme se, aby za námi byla co nejmenší ekologická stopa. Abyste z našich produktů měli alespoň takovou radost, jakou máme my. Jo, naší práci milujeme.....

 

Zeleninové bedýnky

V ČEM JSOU NAŠE BEDÝNKY VÝJIMEČNÉ?

1) prodáváme výhradně ovoce a zeleninu, kterou jsme si sami vypěstovali. NIC NEPŘEPRODÁVÁME. Aneb: máte jistotu původu zeleniny z maloprodukce, kterou vám poskytne jen málokdo.
2) pěstujeme ovoce a zeleninu bez chemie, bez chemických postřiků, bez chemických hnojiv. Když už musíme zasáhnout, volíme přípravky povolené do pěstování v režimu BIO.
3) většinu zeleniny sklízíme až v den bedýnkování, t.j. ve čtvrtek. Zeleninu si tak odnesete maximálně čerstvou.
4)díky umístění na jižním svahu můžeme pro vás pěstovat i netypické ovoce a zeleninu, které se v ČR běžně nepěstuje. Každý rok pěstujeme nové a nové druhy zeleniny, nechte se inspirovat!

Jasný původ z maloprodukce + žádné pesticidy + maximální čerstvost + pestrost = nejlepší bedýnka pouze z InFlore.

(pokud se budete opravdu zajímat o původ a kvalitu zeleniny z farmářských i nefarmářských trhů, z různých zeleninových bedýnek včetně těch "velkobedýnkových společností" zjistíte, že naše zelenina je zcela výjimečná a podobnou zeleninu vám nabídne jen minimum subjektů v ČR... )

 
 

User profile image
udělil/a komentář
02. 10. 2017 - 03:52

User profile image
Petr Šmíd udělil/a komentář
23. 04. 2018 - 05:54

Je to tam super doporučujeme

Oznámit chybu