Řeznictví a uzenářství U Dolejších s.r.o.

Davle, Na Javorce 303

+420257899711

Pondělí Zavřeno
Úterý 7:00 – 18:00
Středa 7:00 – 18:00
Čtvrtek 7:00 – 18:00
Pátek 7:00 – 18:00
Sobota 7:00 – 12:00
Neděle Zavřeno

Naše společnost Řeznictví a uzenářství U DOLEJŠÍCH s. r. o. v Davli se zabývá zpracováním masa a výrobou masných produktů. Navazujeme tak na více než stoletou rodinnou uzenářskou tradici.

Vítáme nové trendy
Svými výrobky zásobujeme prodejny v Praze a okolí. V budoucnu počítáme s dalším zkvalitňováním naší výroby, neboť pečlivě sledujeme nejmodernější trendy v technologii zpracování masa a výroby masných produktů.

Ctíme řeznické řemeslo
Nových poznatků využíváme s ohledem na neměnné zákony řeznického řemesla. Naše společnost tak doplňuje široké spektrum uzenářských organizací na trhu o dobře zavedenou rodinnou firmu a rozšiřuje zákazníkům možnost svobodného výběru.

Vážíme si lidské práce
Kvalita našich výrobků je pro nás nade vše. Všechny produkty jsou neustále kontrolovány z hlediska stability jejich kvality. Přidanou hodnotou je rodinný přístup k výrobě i mezi samotnými pracovníky. Majitel firmy je nedílnou součástí týmu a nejen, že dohlíží na kvalitu výroby, ale i na dobrou náladu. Atmosféra ve firmě tak dodává naším výrobkům rozměr příjemné spolupráce a nadšení pro společnou věc.


Oznámit chybu