Rybník ToJo

Frýdlant nad Ostravicí, Nová Ves 489

+420734258041

čt - ne 9-14 HODIN

SÁDKY V NOVÉ VSI 

Na žádném jídelníčku by rozhodně neměly chybět ryby, které jsou zdrojem kvalitních bílkovin, vitamínů a důležitých minerálních látek. Odborníci je doporučují jíst dokonce dvakrát týdně.

„Především chci lidem nabízet denně čerstvé ryby, a proto bylo v minulém roce provedeno kompletní odbahnění obou rybníků. Zkrášlením okolní přírody a přístavbou ke stávající budově si zde také vytvářím své bydlení,“

Těmito a ještě dalšámi úvahami se ubírali naše prvotní myšlenky při převzetí zdejších sádek ,které jsme zprovoznili na podzim roku 2014 a v současné době je postupnými kroky rekonstrujujeme.

Standartní celoroční nabídka je kapr ,pstruh a jeseter aktuální nabídka dle období je v zimě obohacena např. o candáta,štiku ,sumce či amura.

„Rád bych počet ryb navýšil i o další druhy, ale vše je závislé na počasí,“ poukazuji nejen na nedostatek vody

„Pro rodiny s dětmi bych doporučil jesetera, který je bez kostí. Jeseter je vhodný také pro milovníky uzení, kterým nabízíme i další skvělé ryby jako tolstolobika, ,amura či sumce .

Sádky jsou rozdělelny převážně do dvou PROVOZŮ LETNÍ (duben-říjen) a ZIMNÍ (listopad- březen) + extra otvírací doba na předvánoční prodej či Velikonční .  

A jaké služby sádky nabízí? „Ryby vážíme na digitální váze. V naší zpracovně je za standardní služby dále upravíme, vykucháme, odšupíme, stáhneme z kůže či naporcujeme“ 


Oznámit chybu