Chováme kvalitně

Mikulčice, Mikulčice 286

774230034

Věnuji se zejména chovu Japonských křepelek, a slepic Holandských chocholatých zdrobnělých. Dále holubů Košoa a Německých výstavních, na zpestření mám i okrajově nějaké Moravské pštrosy černé šupinaté, a holubi Rysy. V mém chovu se nadále nachází z drůbeže ještě slepice Bielefeldské rodobarvé velké a kmen hibrid ISA Brown, které jsou co se týče snůšky bezkonkurenční, a to i v zimním období kdy téměř každý den slepice snese vejce. Výhodou je že se též dají kuřata sexovat dle barvy hned po vylíhnutí. Slepičky jsou červené , kohoutci bílí.Od veškeré mé drůbeže sezóně nabízím násadová vejce či kuřata.


Křepelčí vejce

Křepelčí vejce balená v platu 30 Ks. Možno prodat na volno v bezkonkurenční ceně 1,50 Kč/Ks.
51 Kč / balení
Přidat k nákupu
- +

Křepelčí maso

Opracované křepelky bez drobů chlazené nebo zamražené. Dietní chutné maso na Váš stůl.
220 Kč / kg
Přidat k nákupu
- +
Nemáte vybránou žádnou položku.
22. 09. 2016

Křepelčí vejce

Chováme kvalitně

Nabízíme křepelčí vejce za bezkonkurenční cenu 1,50 Kč / kus. Možno dodat v plastovém platu na 30 ks. Cena plata 6 Kč. Pro více informací o našem chovu navštivte náš web. Přejít na odkaz
Přejít na odkaz
22. 09. 2016

Křepelčí maso

Chováme kvalitně

Objevte i vy dietní kvalitu a chutnost křepelčího masa. Nemusíte být monarchou ani členem šlechty aby jste si mohli tuto dietní lahůdku dovolit i Vy. Chlazené či mražené opracované křepelky dodáme na Váš stůl již za cenu srovnatelnou s cenou hovězího masa a to 220 Kč/Kg. Výborné jak na gril tak do trouby. Naplněné mletým masem, zavinuté v plátku slaniny, a následně upečené, uspokojí též nadmíru chuťové pohárky každého labužníka. Kilogram obsahuje většinou 6 - 7 ks křepelek, což uspokojí stejný počet osob u stolu. Zajímají li Vás informace o našem chovu křepelek, budeme rádi když navštívíte náš web.
Přejít na odkaz
Oznámit chybu