X

Jako střela letí k vám Brdská včela

1, 2, 3… nebo rovnou 160? Tolik včelstev totiž najdete ve spolku Brdská včela. A kolik dávají medu? Dost na to, aby zbyl i pro vás.

Zobrazit farmu dne

kvalitně Chováme

Mikulčice, Mikulčice 286

774230034
Chov křepelek Japonských - masných a nosných. Prodej násadových vajec a chovného materiálu. Chov okrasné drůbeže a holubů. Pěstování stolní vinné révy. Sadaření. Prodej přebytků drobnopěstitele a chovatele.

Křepelčí vejce

Křepelčí vejce balená v platu 30 Ks. Možno prodat na volno v bezkonkurenční ceně 1,50 Kč/Ks.
51 Kč / balení
Přidat k nákupu
- +

Křepelčí maso

Opracované křepelky bez drobů chlazené nebo zamražené. Dietní chutné maso na Váš stůl.
220 Kč / kg
Přidat k nákupu
- +
Nemáte vybránou žádnou položku.
22. 09. 2016

Křepelčí vejce

kvalitně Chováme

Nabízíme křepelčí vejce za bezkonkurenční cenu 1,50 Kč / kus. Možno dodat v plastovém platu na 30 ks. Cena plata 6 Kč. Pro více informací o našem chovu navštivte náš web. Přejít na odkaz
Přejít na odkaz
22. 09. 2016

Křepelčí maso

kvalitně Chováme

Objevte i vy dietní kvalitu a chutnost křepelčího masa. Nemusíte být monarchou ani členem šlechty aby jste si mohli tuto dietní lahůdku dovolit i Vy. Chlazené či mražené opracované křepelky dodáme na Váš stůl již za cenu srovnatelnou s cenou hovězího masa a to 220 Kč/Kg. Výborné jak na gril tak do trouby. Naplněné mletým masem, zavinuté v plátku slaniny, a následně upečené, uspokojí též nadmíru chuťové pohárky každého labužníka. Kilogram obsahuje většinou 6 - 7 ks křepelek, což uspokojí stejný počet osob u stolu. Zajímají li Vás informace o našem chovu křepelek, budeme rádi když navštívíte náš web.
Přejít na odkaz
© 2018 FarmaNaDlani.cz
Oznámit chybu