Rakytník Cvrček.cz

Lhota pod Libčany, Lhota pod Libčany 147

+420603548807

V naší prodejně ve Lhotě pod Libčany se můžete zastavit od pondělí do pátku od 7:00 do 17:00. Sice si můžete nakoupit i bez předchozí objednávky, ale doporučujeme předem objednat na e-shopu. Objednávku Vám připravíme a budeme Vás informovat e-mailem.

Jsme rodinná firma se sídlem ve Lhotě pod Libčany ve Východočeském kraji a již mnoho let se věnujeme naší společné vášni pro rakytník řešetlákový a jeho zpracování podle vlastní vytříbené receptury. Rakytník je ceněný pro své mimořádné hojivé a léčebné účinky, jeho plody obsahují široké spektrum vitaminů a stopových prvků. Již před lety jsme sami vyzkoušeli blahodárné účinky této plodiny na celý lidský organismus a vyrobili jsme z ní naši první ovocnou náplň. Její zajímavou sladkokyselou chuť jste si brzy oblíbili i vy. Postupně jsme přidávali další výrobky a dnes si můžete vybrat z pestré nabídky rakytníkových produktů, z nichž mnohé se staly nedílnou součástí pravidelné péče o zdraví již spousty z vás.

Kromě rakytníku zpracováváme také další ovoce. Na žebříčku oblíbenosti jsou na druhém místě hned po rakytníku plody brusinky, které jsou známé svými antioxidačními účinky. Zároveň jsou výborné při léčbě zánětů močových cest, ledvin nebo při inkontinenci. Vybrat si můžete také produkty z dalších plodin, mezi něž patří borůvka, ananas, arónie, bezinka, broskev, chmel, hruška, jablko, jahoda, malina, meruňka, mrkev, ostružina, rybíz, višeň a zázvor.

Všechny naše výrobky v jejich rozmanitosti spojuje vyvážená chuť, pečlivý výběr plodů a jejich šetrné zpracování, díky kterému je zachováno maximální množství vitaminů a dalších prospěšných látek. Pevně věříme, že v našem rozsáhlém sortimentu najdete výrobky, které vám budou nejen chutnat, ale i pomáhat.


Oznámit chybu