Kozí farma na Hrádku

Bečváry, Červený Hrádek 22

Objednávky k vyzvednutí denně od 15:00 do 20:00 hod. nebo po dohodě kdykoliv.

Kozí farma na Hrádku.Mini mlékárna a mini sýrárna.Prodej ze dvora.
Nabízíme kozí a kravské mléko .Vyrábíme a prodáváme produkty z mléka.
Naše dobroty také dovezeme až k Vám domů .
Chováme prasata , husy , kachny pižmové a slepice .

 

Jsme mladá rodina se čtyřmi dětmi a původně pocházíme z okraje Prahy kde jsme měli pronajatý dům . Ovšem městský život nám vůbec nevyhovoval a protože milujeme zvířata , přírodu a zdravé papání , hned jak to šlo utekli jsme na vesnici . Naším kouskem ráje se stal malý polorozbořený ale náš stateček v malebné vesničce Červený Hrádek kousek od Kolína , Kutné Hory , Zásmuk i Uhlířských Janovic . Bydlíme tu sice krátce od podzimu 2015 , ale v chovu začátečníci nejsme . Kozičky a drůbež už chováme několik let , ovšem až tady máme prostor pro rozvoj a rozšíření našeho chovu a mnohem více možností v rozletu farmaření . Naším cílem a snem je dotáhnout rekonstrukci ke vzhledu , ale i tradici prvorepublikového statku a tak rekonstruujeme a rekonstruujeme a ještě dlouho budeme , jelikož si děláme vše sami , ale je to to nejlepší co nás mohlo potkat . :-)

 

Nabídka našich zdravých produktů z kozího mléka pro Vás
Milí přátelé , konečně se nám pomalu rozjíždí nová kozí sezóna , zatím ještě stále nemáme úplně odrozeno a mléka ještě mnoho není , ale již je možné objednávat alespoň čerstvé výrobky . :-) Zrající sýry budou k dostání až bude sezóna v plném proudu a včas Vás o tom budeme informovat . Letos máme nadbytek kozího mleziva , proto nabízíme možnost zakoupení přímo lidem které ho nejvíce potřebují . Kolostrum je nejcennější přírodní látka , která vzniká jako předzvěst mateřského mléka . Kozí kolostrum nelze laboratorně vytvořit a proto je odborníky nazýváno "biologické zlato" Hodnota kozího kolostra je nesrovnatelná s kterýmkoliv přípravkem určeným k posílení imunity -

Více najdete zde :

Kolostrum nabízíme mražené v 1 L lahvích , takto uchované vydrží 6 - 12 měsíců a cena je 300 Kč za 1 L . Máme ho jen omezené množství a jen nyní v době porodů , mlezivo není k dostání celoročně .

Rádi Vás u nás uvítáme , ale jelikož nejsme žádný velkochovatelé a jde nám o kvalitu a ne kvantitu je naše nabídka omezená vždy jen na několik litrů mléka denně.Proto je lepší objednávat mléko předem a mléčné produkty vždy minimálně čtyři dny dopředu, abych vše pro Vás stihla vyrobit, dle Vašeho přání .

Nezapomeňte prosím uvést, který den by jste si chtěli výrobky vyzvednout !


Oznámit chybu