Včelarství Miroslav Vrána

Mírov, Mírov 62

čtvrtek 8–16
pátek 8–16
sobota Zavřeno
neděle Zavřeno
pondělí 8–16
úterý 8–16
středa 8–16

v případě Vašeho zájmu zavolejte

 

Zabýváme se včelařením s moderními postupy a s naším progresivním přístupem se nám daří naplňovat stále rostoucí poptávku po kvalitním medu přímo od včelaře.Snažíme se o dodávku medu s nejvyšší kvalitou přímo k zájemcům bez prostředníků a tedy za nejnižší možnou cenu. Včelky nám přirostly k srdci ...
Naše včely jsou z linie Vigor, jsou geneticky šlechtěné tak aby byly mírné, dobře obsedaly a měly dobrý čistící pud. Pocházejí z přímého chovu p.Mgr. Bronislava Gruny ,který se chovem a šlechtěním přímo zabývá. Linie Vigor bývá doporučována do vyšších nadmořských oblastí. V našem kraji se vyskytuji jako nejblížší sousedé včely linie Singer.

Květový med je tvořen převážně jarními bylinkami a ovocnými stromy a jako doplněk je v některých letech součástí i řepková snůška. Květový med od nás velmi rychle cukernatí, což je znakem jeho kvality.

Zákazníkům kterým tuhost medu vadí jsme schopni nabídnout pastovaný med který má formu kaše takže se dobře roztírá a není tuhý.

Smíšený med je tvořen převážně z lípy,svazenky, lesních stromů a bylin. Je středně tmavý a jeho cukernatost je pozvolná.

Lesní med je tvořen z lesních stromů a bylin jako jsou např. maliny, ostružiny ale také ze štáv ovoce z přilehlých zahrad
Oznámit chybu