Včelí produkty Kolínek

Nedašov, Nedašov 303

+420605751994

O nás
Náš rodinný provoz se nachází v malebné obci Nedašov, která leží v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty.
Jedná se o oblast, která je známá svou panensky čistou přírodou a absencí jakéhokoliv průmyslu. Z toho vyplývá, že naše produkty jsou opravdu čisté, kvalitní a neznečištěné různými chemickými látkami a nezdravými příměsemi.
Vždyť jak uvádí zdroj www.bilekarpaty.cz, vyskytuje se zde celkem 103 chráněných druhů cévnatých rostlin, z toho 27 v kategorii kriticky ohrožených, 37 silně ohrožených a 39 v kategorii ohrožených druhů.

Naše rodina se včelařstvím zabývá již více než 150 let. Tehdy můj praděd začal včelařit v klátech, což jsou vydlabané dutiny v částech kmenů stromů. Po něm převzal včelařství můj děd, následně otec a nyní vedu náš provoz já. Vlastníme sedm včelařských stanovišť, z nichž jsou čtyři stabilní (včelíny) a tři mobilní (kočovné vozy). Celkem obhospodařujeme něco málo přes 200 včelstev, z nichž většinu v nástavkových úlech.

Specializujeme se na výrobu včelích produktů prvotřídní kvality s výraznými léčivými účinky. Konkrétně se jedná o produkty jako

1. med - dle aktuální nabídky více druhů medu (medovicový, květový bylinný, lipový)
2. plástový pyl "PERGA",
3. mateří kašičku,
4. rouskový pyl,
5. surový propolis,
6. propolisovou tinkturu,
7. vosk


Všechny námi vyráběné produkty jsou velmi kvalitní, což dokazují nejenom vyhrané soutěže, do nichž jsme je přihlásili, ale také velmi rozsáhlé atesty, které jsme nechali provést ve zkušených a přísných laboratořích Výzkumného ústavu včelařského v Dole.

Námi vyráběné produkty si můžete zakoupit několika způsoby, a to:
1. objednáním přímo na těchto internetových stránkách v sekci E-shop
2. zasláním své objednávky na mail info@vceli-produkty.eu
3. zasláním své objednávky na adresu Ing. Karel Kolínek, Nedašov 303, 76332
4. objednáním na telefonním čísle 605751994 nebo 577335420
5. osobním odběrem v Nedašově nebo Třinci - Oldřichovicích po předchozí domluvě na telefonním čísle 605751994 a nebo mailu info@vceli-produkty.euVždy se řídíme podle našeho hesla:

Vaše spokojenost, naše reklama!


Oznámit chybu