Sýkora Víno Sýkora s.r.o.

Čejkovice, Příhon 1

725574235

Jsme rodinná firma zabývající se vinohradnictvím, vinařstvím a obchodem s vínem, která vznikla na podzim roku 2001 a navázala tak na čtyři generace vinařících předků.

Hospodaříme ve Velkopavlovické vinařské podoblasti přibližně na 55 ha vinic, které jsou rozloženy v různých výměrách a tratích čejkovického a velkobílovického katastru, v duchu integrované produkce. Abychom si byli jisti, že Vám nabídneme jen to nejlepší, klademe vysoký důraz na kvalitu vstupní suroviny. Promyšlenými sezónními prácemi jako je; zimní řez, důsledně a opakovaně prováděné tzv. "zelené práce" a u některých odrůd redukce půlením hroznů (Cabernet cortis, Rulandské modré...), dosahujeme vysoké kvality hroznů, které jsou přívlastkové kvality. Naše vína jsou vyráběna v maximálně technologicky vybaveném vinařském provozu, který disponuje nejenom Cros-flow filtrem, ale i automatickou plnící linkou, pneumatickým lisem a jiným velice moderním zařízením.

Přijďte ochutnat a zhodnotit nejenom naše skvělá vína, ale třeba i štrůdl z hroznové mouky, bagetku s vinným olejem, nebo hroznovou marmeládku s domácím sýrem.

Abychom uspokojili všechny naše zákazníky máme v naší nabídce nejenom vína moravská zemská a přívlastková, ale také vína sudová.

Rozvážíme víno k jednotlivým odběratelům po celé ČR vlastními izotermickými auty. Všechny trasy se jezdí každý týden, je zde tedy možnost přímé objednávky a následného dodání vína na ose dané trasy.

Jednotlivé trasy pro rozvoz:


Čechy:
Čejkovice - Jihlava - Humpolec - Havl.Brod - Čáslav - Kutná Hora - Kolín - Poděbrady - Praha 9, Horní Počernice (1.MČV) - Benešov - Neveklov - Lomnice nad Popelkou - Pelhřimov
Čejkovice - Brno - Velké Meziříčí - Jihlava - Pelhřimov - Plzeň - Jindřichův Hradec - Dačice - Znojmo

Morava 1:
Čejkovice - Kyjov - Kroměříž - Holešov - Přerov - Valašské Meziřící - Rožnov p.R.- Frenštát p.R. - Kopřivnice - Ostrava - Opava - Havířov - Český Těšín - Šumperk - Krnov - Olomouc - Prostějov - Lipník n.B.


Morava 2:
Čejkovice - Vyškov - Olomouc - Mohelnice - Šumperk - Zábřeh - Svitavy - Polička - Brno - Čejkovic


Slovensko:
Čejkovice - Hodonín - Holíč - Skalica - Trnava - Břeclav - Podivín


Oznámit chybu